Kalan Süre

Haberler

Ataköy Marina Mega Yat Limanı CNR Avrasya Boat Show ile eş zamanlı olarak 3 Mayıs tarihinde kapılarını açıyor.

Açılış ve Boat Show aynı gün Ataköy Marina Mega Yat Limanı'nın açılışıyla denizcilik sektörünün geleneksel fuarı CNR Avrasya Boat Show eş zamanlı olarak 2 Mayıs tarihinde Ataköy'de kapılarını açıyor.

Açılışla ilgili konuşan Ataköy Marina ve Yat İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Süheyl Demirtaş,"DATİ Yatırım Holding olarak Türkiye'ye. 25 metreden 100 metreye kadar uzunluktaki 232 mega yata aynı anda ev sahipliği yapma kapasitesine sahip, gerçek anlamda ilk mega yat limanını kazandırıyoruz. Mega Yat Limanı 'yla pek çok özel yapım tekne artık rahatlıkla İstanbul'a uğrayabilecek." dedi.

CNR HoldingGenel Koordinatörü Cem Şenel ise Boat Show'la ilgili olarak, "Şubat'ta karada, mayıs ve eylül aylarında denizde olmak üzere yılda üç kez Boat Show fuarı düzenliyoruz. Her yıl on binlerce tekne ve yat tutkununu, kara ve denizde düzenlediğimiz CNR Avrasya Boat Show'da buluşturuyoruz. Fuarlarımız amatör denizciliğin gelişimine büyük katkılar sunuyor. Bu anlamda Ataköy Marina Mega Yat Limanı büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacak." sözleriyle düşüncelerini ifade etti.